interlux

Umývací automat s posedom ARA 66 BM 70

Podlahový umývací automat so sediacou obsluhou na batériový pohon. Profesionálny pomocník s výbornými parametrami a jednoduchým ovládaním. Svojou prepracovanou konštrukciou, príťažlivým dizajnom, prijateľnou ergonómiou a veľkosťou je určený do všetkých výrobných prevádzok, skladových priestorov, podzemných garáží, obchodno-zábavných centier a supermarketov. Jednoducho pre všetky podlahy, ktoré treba rýchlo a účinne umyť a následne vysať do sucha jedným prejazdom.

viac

Dezinfekčný vozík AquvaVIZ Moboxx

Dezinfekčný vozík so systémom vopred pripravených predvlhčených mopov, vhodný pre operačné sály a nemocničné priestory s vysokými nárokmi na dezinfekciu. Do Moboxxu sa vloží cca 15 ks mopov, ktoré sa zalejú 5 L dezinfekčného roztoku. Každý mop sa použije jednorázovo na dezinfekciu cca 40 m2 plochy a po použití sa vloží do uzavretého vreca na použité mopy. Týmto spôsobom sa zamedzí prenosu baktérií s jedného priestoru do druhého, vďaka čomu je proces dezinfekcie nanajvýš efektívny. Mopy netreba žmýchať a po použití sa nechajú jednoducho oprať v práčke. Zároveň dochádza k hospodárnemu využitiu dezinfekčného prostriedku a vody, pretože žiadny prebytočný dezinfekčný roztok nezostane a teda po skončení práce nič netreba vylievať do výlevky. 5 L dezinfekčného roztoku, ktorým sa na začiatku pri príprave zalejú mopy v Moboxxe, sa rovnomerne vpije do všetkých mopov. 

viac

Umývací automat Columbus RA 43 B 20

Umývací stroj s kráčajúcou obsluhou. Nekompromisne funkčný a dôsledne vyvinutý pre nasadenie na menších plochách, kde je rozhodujúca vysoká obratnosť. Disponuje vlastnosťami akými sú pevná konštrukcia, optimálne manévrovacie schopnosti, osvedčený dvojnádržový systém „nádrž v nádrži“, jednoduchá obsluha. Vďaka dobrým ergonomickým vlastnostiam je stroj nenáročný na prepravu, skladovanie a obsluhu. Je ideálny pre nasadenie napríklad v domovoch pre seniorov, klinikách, školách, obchodoch, športových halách, plavárňach a pod.

viac

 
columbus eastmop tana vermop